POZNAJ MULTIBOOTH

 

Projektując MultiBooth, postanowiliśmy dokonać niemożliwego: zmieścić wszystko, co oferują duże nieporęczne fotobudki, w najlżejszym i najbardziej kompaktowym urządzeniu, które teraz jest nie tylko smukłe, ale i potężniejsze niż kiedykolwiek. Nowy procesor z przyśpieszonym taktowaniem zwiększa szybkość o 20 procent.

Pamięć masowa SSD. Cała naprzód. Cała bezpieczna.

 

Pamięć masowa SSD w MultiBooth jest do 17 razy szybsza niż dyski twarde 5400 obr./min stosowane w innych fotobudkach. A także odporna na wszelakie wstrząsy dzięki czemu Twoje materiały są zawsze bezpieczne, nawet podczas wyjątkowo trudnej i wyboistej drogi.

Wyjątkowa i bezpieczna konstrukcja.

 

Bez potrzeby otwierania i zamykania oraz wkładania i wyciągania komponentów. Wszystko jest cały czas na swoim miejscu gotowe do pracy w każdej chwili. Brak ruchomych części, dzięki czemu nawet podczas upadku Twoja fotobudka jest wyjątkowo bezpieczna. Niezwykle lekko bo tylko 9kg i wytrzymała, nie straszne jej mocne wstrząsy czy nawet upadek.

Car friendly
pomieści się nawet w mini
i jeszcze zostanie sporo miejsca

Super lekka
Horizon 6kg, Portable+ 9kg

Czas rozkładania
Gotowa do działania w zaledwie minute

Jedyny aparat, jakiego Ci trzeba. Kamera też.

 

8-megapikselowym aparatem zrobisz równie ostre i bogate w szczegóły zdjęcia, jak te wykonane lustrzanką. To samo dotyczy rejestracji przepięknych filmów w HD oraz uchwycenia wszystkich szczegółów w trybie Slow Motion. Matryca CMOS to główny element wszystkich aparatów fotograficznych, między innymi lustrzanek cyfrowych, w naszym produkcie zestaw luster został zastąpiony pojedynczym systemem obiektywów które nie mają ruchomych części dzięki czemu fotobudka i jej wszystkie komponenty jest odporna na mocne wstrząsy a nawet upadek z niewielkiej wysokości.

Co pstrykasz, to widzisz.

 

Świat jest pełen niezwykłych kolorów. Dzięki wbudowanemu aparatowi zobaczysz ich teraz znacznie więcej. Aparat MultiBooth korzysta z rozszerzonej gamy kolorów a dzięki auto balansowi bieli wszystkie dzieje się samo, oczywiście do momentu kiedy nie zechcesz sam przejąć nad tym kontroli, dzięki MultiBooth OS masz możliwość ręcznie kontrolować wszystkie parametry aparatu (kontrast, jasność, czas ekspozycji, zoom, saturacja, ISO).

MultiBooth OS. Dzięki niemu tylko MultiBooth to MultiBooth.

 

Dzięki przyjaznemu interfejsowi, fantastycznej funkcjonalności i niezachwianemu działaniu MultiBooth OS jest najbardziej zaawansowanym systemem operacyjnym świata przeznaczonym dla Twojej fotobudki. MultiBooth OS wygląda i działa tak pięknie, że Ty i Twoi klienci będziecie zachwyceni.

 

Dowiedz się więcej o systemie MultiBooth OS >

MultiBooth Portable to świetne rozwiązanie dla każdego zaczynającego przygodę z fotobudką. Dostosuj wygląd swojej budki w pełni do swojej firmy oraz eventów, w których weźmie udział!


MultiBooth Horizon™ to nowoczesna forma personalizacji. W prosty sposób dostosuj kolory oraz efekty lampy i przyciągnij uwagę
jak nikt inny!


Porównanie

od 6900 zł brutto

Cena

od 9900 zł brutto

450 mm x 450 mm x 200 mm

Wymiary

534 mm x 419 mm x 140 mm

10 kg

Waga

6 kg

10,1 cala

Ekran

15,6 cala

Światło stałe i flash LED

Lampa

Lampa Aura Light z regulowaną jasnością i flashem LED

Indywidualny projekt graficzny obudowy

Cechy szczególne

Personalizowane animacje świetlne o pełnej gamie kolorów